Back to Search Results

INTERCZECH

Authorized Dealer

Masná 7, Trnitá, 602 00 Brno, South Moravian Region, Czech Republic

Phone: +420 731 508 506

Website: www.interczech.cz

previous arrow
next arrow
Slider

Contact INTERCZECH

  • Fill in the fields below to send a message directly to us. Fields marked with an * are required.

Za dobu své existence postupně rozšířila své služby na výrobu a montáže vrat od firmy Richards Wilcox a Raynor, včetně nástřiku v barvě RAL a imitace dřeva dle přání zákazníka

Rok 2001 se stal pro firmu INTERCZECH přelomovým v tom, že majitel firmy zakoupil nový areál pro skladové, výrobní a administrativní účely na ulici Masná a v roce 2002 zahájil jeho celkovou rekonstrukci, která byla dokončena v první etapě v roce 2003. Dobře zavedenou výrobou a montážemi sekčních garážových vrat do rodinných domů a komerčních objektů si společnost získala renomé, dobré jméno na trhu a důvěru mnoha firem a zákazníků, kterým dodává své výrobky po celé ČR.

Nabídka a profesionální přístup ve všech oblastech činnosti firmy INTERCZECH, spol. s r. o. zaručuje zákazníkovi kvalitu a spokojenost. Splnit všechny požadavky majitelů rodinných domů a vyhovět i náročným průmyslovým provozům a požadavkům jednotlivých spolupracujících firem je úkol nelehký, který se daří díky kvalitnímu a spolehlivému týmu zaměstnanců firmy, o čemž svědčí pevné místo firmy na trhu garážových vrat a střešních krytin.

Contact your Nearest RW Dealermoving